категорії: новина

"Антитіла" разом з "Т.O.T.A.L" презентують нову пісню "Весна-Любов"

теґи: Антитіла, "Весна-Любов", "Т.O.T.A.L", дует

 

Гурт "Антитіла" разом із російською групою "Т.O.T.A.L" випустили в світ спільну композицію під назвою "Весна-Любов". Розділити одну Весну рівно на два російська команда погодились одразу, адже не змогли вони пройти повз такої популярної і талановитої в Україні групи як "АнтитілА".

"Я зрозуміла, що трек «ВЕСНА-ЛЮБОВ» чекає великий успіх, як тільки його почула! Це дуже сильна композиція з приголомшливою енергетикою і якісним текстом. Хочеться відзначити, що в цьому треку відразу відчувається близькість з композиціями нашої групи за духом і стилістиці. Я дуже рада, що маю можливість працювати з такими талановитими людьми й сподіваюся, що це не остання наша спільна робота", – ділиться Марина Черкунова, вокалістка гурту "Т.O.T.A.L".

Процес запису пісні проходив досить незвично. Обидва гурти мешкають у різних країнах і мають щільний концертний графік. Записати пісню в одній студії було просто неможливо, тому команди знайшли альтернативу. Група "Т.O.T.A.L" прописали голос вокалістки Марини Черкунової на студії в Москві й вислали в Україну, а вже "АнтитілА" довершували роботу над зведенням дуетної пісні.

Як розповідають хлопці, ідея такого творчого тандему з'явилась у звукоаранжувальника гурту "АнтитілА" Максима Сиволапа. Такий вибір це пряме попадання у ціль! Cильна і вдала вийшла співпраця.

Наразі, хлопці презентують пісню в радіоефіри!

Джерело: Хвиля української музики «Молоде радіо»