категорії: афіша події

Фінська група Apocalyptica відправляється в тур по містах України

теґи: Apocalyptica, концерт, концертний тур
Початок: 31.03.2010 19:00
Місце: Київ, Палац Спорту
Адреса: Київ, Палац Спорту
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 2

 Легендарна фінська група "Апокаліптика" (Apocalyptica) відправляється в тур по містах України. У рамках гастролей група відвідає Дніпропетровськ (28 березня), Одесу (30 березня) і Київ (31 березня). Нова концертна програма апокаліптики включає в себе відомі хіти: Кавер-версії пісень Metallica, Slayer, Faith No More, Sepultura, кращі оригінальні композиції, а також пісні з нового альбому, який повинен вийти до початку гастролей.

Більш ніж за 15 років свого існування фінська група "Апокаліптика" не тільки домоглася світової популярності, визнання критиків і любові цілої армії шанувальників, а й завоювала звання одного з найбільш видовищних з нині гастролюючих груп. На кожен виступ музиканти привозять з собою комплект звукової, світлової апаратури, дорогі інструменти, а також складний сценічний реквізит, який дозволяє перетворити концерт в ефектне театралізоване шоу. Виступи Апокаліптики відрізняє цікава драматургія, потужний драйв, а також унікальна звукова атмосфера, притаманна колективу.

Візитна картка Апокаліптики – віртуозне виконання сучасних «металевих» композицій на віолончелях, які до останнього часу вважалися «нудними» класичними інструментами. Майстерність музикантів дозволяє Апокаліптиці поєднувати в своїй творчості тонку нюансировку академічної музики та шалену брутальність важкого металу. Група настільки самобутня, що для визначення стилю, в якому вона грає, критикам треба було придумати новий музичний термін: «Челлі-рок», тобто рок, зіграний на віолончелях.

Багато композиції Апокаліптики – інструментальні, але на концертах це нітрохи не знижує суть глядацького інтересу, тим більше, що пісень в програмі колективу теж достатньо. Апокаліптика часто залучає для сумісних записів вокалістів з інших популярних груп: Slipknot, The Rasmus, HIM, Sepultura, Guano Apes, Rammstein, Soulfly, Bullet For My Valentine, Lacuna Coil, Three Days Grace.

На даний момент група Апокаліптика складається з чотирьох осіб: Ейкка Топпінен (Eicca Toppinen, віолончель), Пааво Лотьенен (Paavo Lötjönen, віолончель), Пертті Ківілааксо (Perttu Kivilaakso, віолончель), Мікко Сирен (Mikko Sirén, барабани), а також кількох сесійних музикантів.

Київ
Палац Спорту
31 березня
19:00

Вартість квитків:
Фан-зона – 170 гривень
Партер – 900,1000,1100 гривень
Сектора – від 280 до 900 гривень

Квитки можна придбати в касах Палацу спорту, в театральних касах міста і на сайтах: http://biletik.ua, www.parter.ua, www.olvia.com.ua.

Дніпропетровськ
28 березня
Палац спорту «Метеор»

Вартість квитків:
Фан-зона – 170 гривень
Сектора – від 200 до 450 гривень

Одеса
30 березня
Палац Спорту

Вартість квитків:
Фан-зона – 150 гривень
Сектора – від 220 до 400 гривень
VIP зона – 600,700,800 гривень

Джерело: Хвиля української музики «Молоде радіо» 

 

На події були

Всі
Я був там