категорії: афіша події

Гурт "the Revealed" представить новий альбом «МЕЧТА» і дебютний кліп на пісню «ТАК ПОТРІБНА»

теґи: 12 березня презентація нового альбому «МЕЧТА»
Початок: 12.03.2010 19:00
Місце: клуб Київ
Адреса: клуб «Київ» (вул. Червоноармійська, 19)
Предмет події: The Revealed, альбом «МЕЧТА», дебютний кліп «ТАК ПОТРІБНА», концерт Кількість відвідувачів: 1

 12 березня о 19.00 відбудеться презентація нового альбому «МЕЧТА» групи "the Revealed". Захід пройде в клубі «Київ» (вул. Червоноармійська, 19) за підтримки найбільших українських дистриб'юторів музичного обладнання компаній РЕАЛМЮЗІК і «МузБіржа».

Крім свіжого аудіо гості зможуть оцінити дебютний кліп команди, знятий на романтичну пісню «ТАК ПОТРІБНА» а також взяти участь у зйомках документального фільму про групу, які просто під час концерту робитиме ТРК «Київ».

На презентацію запрошені абсолютно різні люди, яких об'єднало бажання розділити з хлопцями їх успіх: від шанувальників групи та друзів-музикантів до власників продюсерських центрів і режисерів.

Всі роботи над альбомом проходили в одній з відомих звукозаписних студій міста «На хаті Рекордз», клієнтами якої є група Скрябiн, Таїсія Повалій, Джамала та інші українські та європейські групи.

Перших тридцять чоловік чекає сюрприз – диск групи у подарунок.

Вхід 30 грн.

"the Revealed" - рок-група свіжого, стильного формату, що кидає виклик молодіжній культурі України, Молдови, Росії і має великі плани на майбутнє. Всі без винятку хлопці в групі тільки «ЗА» здоровий спосіб життя, «ЗА» креативність в житті й «ЗА» сміливість повірити у велику МРІЮ, про що, власне і записали альбом.

Інформацію "Молодому радіо" надала адмін гурту "the Revealed" Наташа Лаврищева

Джерело: Хвиля української музики «Молоде радіо»

 

На події були

Всі
Я був там