категорії: новина

"СЛОТ" виступить 11 квітня в Києві на підтримку альбому «4ever»

теґи: СЛОТ, «4ever», концерт, презентація альбому

 11 квітня всіх своїх шанувальників група "СЛОТ" порадує черговим концертом у клубі "Прайм" на Подолі (Кудрявський супск, 5-Б).

У жовтні 2009 року один з провідних рок-команд Росії – група "СЛОТ" випустила четвертий за рахунком альбом «4ever».

У записі альбому взяли участь колишній гітарист «Арії» Сергій Маврін і головна скрипка країни Дмитро Рішко ( «Король и Шут»). Саундпродюсером, як і в попередньому релізі, виступив Кирило Немоляєв.

Як подарунок всім шанувальникам рунета "СЛОТ" представив «розривний» трек «Конец света, нет Интернета», де використано популярний монолог «Не было ни единого разрыва...» Антона Уральського. Особливе місце на платівці займають пісні «Человек-паук» про паркурщіка, уявіть себе супер-героєм, і «Warcraft» – гімн всіх шанувальників цієї гри.

Релізу передує кліп до абсолютного хіту «Ангел О.К.», який потрапив у ротацію каналу «A-One». За три тижні до виходу альбому він очолює Топ-10 каналу. Ще на початку вересня кліп займає перші позиції в «Лидерах просмотров» і «Топ избранного» на YouTube. Офіційний сайт групи реєструє більше 3000 оригінальних відвідувачів в день, в цьому "СЛОТ" поступається тільки групі "СПЛІН", у якої, як відомо, також виходить нова платівка.

За даними випускаючої компанії «M2» група входить до Топ-5 найбільш затребуваних і популярних сучасних російських рок-команд. Весь первинний тираж «4ever» продається ще в жовтні. Компанія друкує додатковий тираж альбому.

Група активно концертує, тільки в 2008 році "СЛОТ" дає 120 концертів по всій країні. З листопада 2009 "СЛОТ" вирушає у масштабний тур на підтримку альбому «4ever». Музиканти представлять двогодинне шоу, в якому прозвучать нові пісні і вже полюбилися численним шанувальникам хіти з минулих релізів.

І ось "СЛОТ" добрався і до Києва.

Квитки по 70 грн. вже в продажу: протягом дня на метро Тараса Шевченка (попередньо домовляйтеся про зустріч по телефону на афіші!), і з 18 до 21-00 в клубі (крім понеділка)
Вхід в день концерту: 90 грн.

Сторінка Прайм вКонтакте: http://vkontakte.ru/club13300617

Джерело: Хвиля української музики «Молоде радіо»