категорії: новина

«АнтитілА» на концерті в Харкові представлять програму з фестивалю «Sziget-2010» і нову пісню

теґи: JAZZTER, Антитіла, Харків, концерт, нова пісня

4 березня о 19.00 у Харкові в клубі «Jazzter» відбудеться концерт популярної української групи «АнтитілА».

 Цього вечора буде представлена програма з найбільшого Європейського фестивалю «Sziget-2010», на якому гурт виступив у якості хедлайнерів M-TV сцени на острові «Обуда» в м. Будапешті. Тому, хто із харківчан не побував на фестивалі «Sziget-2010» зможуть надолужити згаяне на концерті у рідному місті.

Крім яскравої програми гості зможуть оцінити нову пісню «Весна-Любов», яку нещодавно хлопці записали з відомою російською групою «Total».

А вже на днях «АнтитілА» презентували новий сингл на давно омріяну багатьма прихильниками пісню «Ів Кусто», яку до цього можна було почути тільки у живому виконанні групи.

«Дана композиція увішла до другого студійного альбому групи, і її довга поява пов'язана саме з цим. Група не планувала синглувати дану композицію, але здалася під натиском прихильників своєї творчості, а також зі спільними зусиллями з Т.т. «Madrin» представили у Львові рок-виставу "Я їду любити...", заголовна пісня якої була саме «Ів Кусто», на неї і був побудований весь цей захід», – каже Тарас Тополя.

Адреса: м. Харків, пров.Театральний, 11/13
Вхід: 50-70 грн.

Щодо більш детальних коментарів, та з питань організації концертів, зйомок, інтерв’ю гурту «АнтитілА» звертатись за телефоном:  0688911912       – Сергій Вусик.

Джерело: Хвиля української музики «Молоде радіо»